Sosyalgı Yeni Yüzü ve Yatırım Gücüyle Sektörde Önemli Markalarla Partnerliğe Başladı

2011 yılında Şinasi Cangir tarafından kurulan 6. yılında Ezgi Cangir ortaklığı ile devam eden Sosyalgı 2021 yılında dizayn ettiği yeni yüzü ve marka imajı ile olumlu bir geri dönüş aldı. Sosyalgı; markanın komple dijital yüzünün değişmesi ve aldığı yatırım gücüyle daha potansiyelli markalara danışmanlık vermeye başladı.

Yeni web sitesinde köklü deneyim, referans ve genç ekibini vurgulayan Sosyalgı; şu ana kadar 11 farklı ülkeye hizmet ihracatıyla da ayrı bir noktada.

Ajansın kurucusu Şinasi Cangir ”2021 yılı bizim için bir dönüm noktası oldu, markamız 10. yılını kutlarken bizlerde yeni bir dönüşüm ve vizyona ihtiyacımız olduğunu düşündük. Hizmet skalamız ve görünümümüzü değiştirdik ancak tecrübe ve ekip olarak heyecanımızı da koruduk. 2022 yılında büyük markalarla ve şahıslarla iletişim danışmanlığı modeli noktasında da görüşme halindeyiz. Umarım başarılı projelere imza atar ve algıları partnerlerimiz adına doğru yönetiriz.” dedi.

Kurucu ortak Ezgi Orfa Cangir ise ”Şinasi ile hem işimizi hem hayatımızı birleştirdik. İlk dönüm noktası bu oldu; akabinde daha fazla kurumsallık, görünüm ve hizmet ağına odaklandık. Ve gördük ki planladığımız şeyler meyvesini veriyor. 2022 yılı tüm ekip için başarılarla dolu olsun.” dedi.

Oldukça tecrübeli ve genç bir ekibe sahip olan Sosyalgı; iletişim danışmanlığı ve sonuç odaklı marketing hizmetleriyle yoluna başarılarla devam edecek gibi.

Sosyalgı web sitesi: http://sosyalgi.com.tr/index.html

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.