Twitter’a yakın vakitte podcast sekmesi gelebilir

Tanınan toplumsal medya uygulaması Twitter, yeni özellikleri test etmeye devam ediyor. Twitter, 2020’de Spaces‘ı piyasaya sürdükten sonra podcast uygulaması Breaker‘ı satın almıştı. Bunun üzerine Twitter’ın podcast konusunda bir yenilik yapıp yapmayacağı merak ediliyordu. Bu soruların merakla beklenen karşılığını mühendis Jane Manchun Wong verdi. Yaptığı paylaşımdaki ekran imajlarına nazaran Twitter, podcast sekmesini test ediyor olabilir.

Spotify sesli kitaplara başlıyor

1 hf. evvel eklendi

Twitter, Podcast’ler sekmesini test ediyor

Jane Manchun Wong tarafından yayınlanan ekran imgeleri, Twitter’ın “Podcast’ler” sekmesini test ettiğini gösteriyor. Paylaşılan ekran imajlarına göreTwitter’ın alt menü çubuğunda bulunan mikrofon simgesine basıldığında uygulama “Podcast’ler” sekmesine yönlendirecek.

Ekran manzarası, podcast’lerin platformda nasıl görüneceğine veya platformun sesli sohbet odaları olan Spaces‘ı bir formda dahil edip etmeyeceğine dair rastgele bir şey göstermiyor. Lakin Twitter, Spaces’ın podcast’lere benzemesinden dolayı podcast sekmesini devreye soktuğunda Spaces ile entegre etmesi mümkün ihtimaller ortasında.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Taşınabilir Uygulamalar Haberleri
  • Twitter, podcast özelliğini test ediyor

Kaynak: Donanimhaber

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.