Hamile TikTok Fenomeni Kocasına Lamborghini Aldı

Barındırdığı içeriklerle daima gündeme gelmeye devam eden TikTok, bugüne kadar hem yaratıcı, hem de gözlerimizi kanatan, vakit makinesini icat ettirecek azmin fitilini ateşleyen görüntülere yer verdi. Bugün göreceğimiz bir videoysa ne yazık ki ikinci kategoriye giriyordu.

Malezya’da yaşayan 19 yaşındaki TikTok fenomeni Anes Ayuni Osman, bebeğinin doğumuna az bir vakit kala kocasına bir armağan verdi. Bebeğin doğmasıyla birlikte kocasının ‘önündeki tüm uykusuz geceler’ ve annenin ‘100 gün sürecek doğum sonrası yatakta kalma süresi’ için ön teşekkür olarak verilen bu ikram, yaklaşık 500 bin dolarlık bir Lamborghini oldu.

İşte paylaşılan o akılalmaz görüntü:

Osman, TikTok’ta paylaştığı görüntüsünde kocasıyla birlikte bir Lamborghini’nin içinde Lamborghini galerisinin yanına geliyor. Galerinin önünde gözüne maske geçiren baba adayı, otomobilden inerek Osman tarafından galeriye yönlendiriliyor. İkili, yaklaşık 3 metre yürüdükten sonra kapısı açık olan galeriye varıyor ve Osman, üzerinde kırmızı kurdele olan masmavi bir Lamborghini ile kocasına sürpriz yapıyor.

Bu anlardan sonraysa hiç beklenmedik, büyük, süper ve değerli bir sürprizle karşılaşan baba adayı, Osman’a sarılıyor ve sonrasında ikili, yeni Lamborghini’lerine biniyor. Görüntü burada sonlanırken, Osman’ın daha evvel yaptığı paylaşımda gebeyken Lamborghini Aventador SV aşerdiğini açıkladığını da belirtelim. Baba adayı kocası da görüntünün büyük beğeni toplamasının akabinde bu isteğini yerine getirmişti..

Kaynak: Webtekno

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.