Filigransız TikTok Video İndirme Nasıl Yapılır?

ByteDance tarafından geliştirilen ve 2016 yılında yayınlanan toplumsal medya platformu TikTok, bugün 1 milyardan fazla kullanıcıya sahip olan dünyanın en tanınan toplumsal medya platformlarından bir tanesi. TikTok’ta yapılan neredeyse her akım, pek çok kişi tarafından beğenilmese bile yeniden de kullanıcı sayısı kimi gerçekleri açıkça ortaya koyuyor. TikTok görüntülerini indirmek ise tahminen de en kolay yapılacak süreçlerden bir tanesi.

TikTok görüntüleri kolay kolay iniyor lakin görüntüler üzerinde bir filigran bulunuyor. Platform, haklı olarak hem kendinin hem de görüntü sahibinin haklarını korumak için bu filigranı ekliyor lakin indiren herkes ya da görüntülerini indirmek isteyen kullanıcılar bundan mutlu değil. Filigransız TikTok görüntüsü indirmek için kullanabileceğiniz kimi internet siteleri ve üçüncü taraf uygulamalar var. Filigransız TikTok görüntü indirme nasıl yapılır merak edenler için en tesirli prosedürleri listeledik.

Filigransız TikTok görüntü indirme teknikleri:

  • SnapTik
  • SSSTikTok
  • ExpertsPHP
  • Downloaderi
  • TikTok Download Online
  • Görüntü Downloader Without Watermark – TikMate
  • SaveTok
  • TT Downloader

Taşınabilir uygulaması da var: SnapTik

SnapTik, hem taşınabilir hem de masaüstü internet tarayıcınız üzerinden açarak fiyatsız bir halde filigransız TikTok görüntüleri indirebileceğiniz bir internet sitesidir. SnapTik birebir vakitte Android kullanıcılarına bir taşınabilir uygulama da sunuyor. İnternet sitesini açtıktan sonra yapmanız gereken tek şey, filigransız indirmek istediğiniz TikTok görüntüsünün kontağını yapıştırmak ve Download butonuna tıklamak. SnapTik internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

HD imaj kalitesinde: SSSTikTok

Android kullanıcılarına bir taşınabilir uygulama da sunan SSSTikTok, hem taşınabilir hem de masaüstü internet tarayıcınız üzerinden açarak fiyatsız bir biçimde filigransız TikTok görüntüleri indirebileceğiniz bir internet sitesidir. SSSTikTok ile filigransız TikTok görüntülerini HD imaj kalitesinde MP4 formatında indirebilirsiniz. SSSTikTok internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Filigransız TikTok görüntülerinden fazlası: ExpertsPHP

ExpertsPHP internet sitesini hem taşınabilir hem de masaüstü internet tarayıcınız üzerinden açarak fiyatsız bir halde filigransız TikTok görüntüleri indirebileceğiniz üzere Instagram, Facebook, Twitter, Vimeo üzere farklı toplumsal medya platformlarındaki görüntüleri da indirebilirsiniz. Tüm görüntüler HD manzara kalitesinde ve MP4 formatında kullanıcılara sunuluyor. ExpertsPHP internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Ultra HD görüntüler: Downloaderi

Downloaderi hem taşınabilir hem de masaüstü internet tarayıcınız üzerinden açarak fiyatsız bir formda filigransız TikTok görüntüleri indirebileceğiniz bir internet sitesidir. Downloaderi, uygun görüntüleri ultra HD manzara kalitesinde ve MP4 formatında indirmenizi sağlıyor. İnternet sitesini açtıktan sonra yapmanız gereken tek şey, filigransız indirmek istediğiniz TikTok görüntüsünün irtibatını yapıştırmak ve Download butonuna tıklamak. Downloaderi internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Kolay, kullanışlı arayüz: TikTok Download Online

Android kullanıcılarına bir taşınabilir uygulama da sunan TikTok Download Online, hem taşınabilir hem de masaüstü internet tarayıcınız üzerinden açarak fiyatsız bir formda filigransız TikTok görüntüleri indirebileceğiniz bir internet sitesidir. En kolay ve kullanışlı arayüzlerden bir adedini sunmakta olan TikTok Download Online internet sitesi üzerinden indirme sürecini basitçe gerçekleştirebilirsiniz. TikTok Download Online internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Görüntü Downloader Without Watermark – TikMate

Görüntü Downloader Without Watermark – TikMate taşınabilir uygulamasını Google Play Store üzerinden Android işletim sistemine sahip taşınabilir cihazlarınıza indirerek fiyatsız bir biçimde filigransız TikTok görüntüleri indirebilirsiniz. Taşınabilir uygulamanın boyutu hayli küçük olduğu için tüm aygıtlarda rahatlıkla çalışacaktır. Kolay ve kullanışlı bir arayüze sahip olduğu için herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilir.

iOS için en uygunu: SaveTok

SaveTok taşınabilir uygulamasını App Store üzerinden iOS işletim sistemine sahip iPhone akıllı telefonunuza indirerek fiyatsız bir formda filigransız TikTok görüntüleri indirebilirsiniz. Uygulamanın iPad versiyonu şu an için yok. SaveTok ile filigransız TikTok görüntüleri indirmenin yanı sıra uygulamada bulunan görüntülerinizi ve sevdiğiniz görüntüleri arşivleyerek kendi özel kütüphanenizi oluşturabilirsiniz.

Başarılı bir Chrome eklentisi: TT Downloader

Google Chrome Web Mağazası üzerinden indirerek Google Chrome internet tarayıcınızda kullanabileceğiniz TT Downloader eklentisi ile fiyatsız bir biçimde filigransız TikTok görüntüleri indirebilirsiniz. Sıfır imaj ve ses kaybı ile görüntü indirme garantisi veren TT Downloader eklentisinin kullanımı ise son derece kolay. TT Downloader Chrome eklentisine buradan ulaşabilirsiniz.

Dünyanın en tanınan toplumsal medya platformlarından biri olan TikTok görüntülerini filigransız indirmek için kullanabileceğiniz internet sitelerini ve uygulamaları listeleyerek tüm bu usullerin öne çıkan özelliklerinden bahsettik. Listemizdeki sistemlerden birini kullanıyorsanız tecrübenizi yorumlarda paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Webtekno

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.