WhatsApp’ın Beta Sürümü, Bir Süredir Beklenen Özelliğe Nihayet Kavuştu

WhatsApp için bildirilere emojilerle reaksiyon verebilme özelliğinin gelmekte olduğunu esasen biliyorduk. Ve artık, WABetaInfo’ya nazaran, Whatsapp nihayet Android için WhatsApp beta’ya kayıtlı test kullanıcılarına bu özelliği sunmaya başladı.

Messenger, Instagram ve Facebook üzere öteki toplumsal medya platformlarına misal halde güncelleme, kullanıcılar için Beğenme, Sevme, Gülme, Şaşırma, Üzülme ve Teşekkür Etme olmak üzere altı emoji seçeneği sunuyor.

Kullanıcılar, 2.22.8.3 güncellemesi için WhatsApp beta’yı yükledikten sonra bu özelliği kullanabiliyor. Lakin şimdi tüm beta kullanıcıları bu özelliğe ulaşabilmiş değil.

Kullanıcı tecrübesini geliştirmek için WhatsApp, kullanıcıların daha manalı konuşmalar yapmasına imkan tanıyan yeni özelliklerle daima olarak iyileştirmeler ve güncellemeler getiriyor. Bu nedenle WhatsApp, ileti reaksiyonlarının yanı sıra, masaüstü kullanıcıları için emoji kısayolları sağlamaya da kararlı.

WhatsApp beta sürümüne aslında kayıtlı olduğunuzu varsayarsak, güncellemeyi yükleyerek “belirli beta test kullanıcıları” ortasında olup olmadığınızı görebilir yahut bu kümeye dahil değilseniz bir sonraki beta güncellemesini bekleyebilirsiniz. 

Kaynak: Chip

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.