Instagram hesabı nasıl çalınır? [2022 güncel rehber]

Instagram hesap çalma süreci nasıl yapılır? Instagram‘ın kullanım alanı her geçen gün artıyor. Birebir vakitte platformda bulunan ferdî bilgilerin sayısı da eşit derecede yükseliyor. Bu durum, birtakım insanlarda oburlarının hesabını ele geçirme isteği uyandırıyor.

Birinci olarak belirtmekte yarar var ki bir diğerine ilişkin Instagram hesabını çalmak, yasal bir süreç değildir. Bunu yaparsanız ve yakalanırsanız başınız belaya girebilir. Lakin vilayetle de denemek isteyenlerden biriyseniz, uygulayabileceğiniz birtakım Instagram hesap çalma sistemleri var.

Instagram hesap çalma – Instagram hesabı nasıl çalınır?

Kimsenin Instagram hesabını çalmak istemediğinizi ve yalnızca denetimini kaybettiğiniz hesabınızı geri almak istediğinizi varsayalım. Bu durumda Instagram hesabı çalmak için deneyebileceğiniz birtakım yollar var. Bunların bir kısmı epey kolayken, kimileri ileri seviye teknik bilgi gerektiriyor. Ne yazık ki kelam konusu teknik bilgileri sizin için sağlayamıyoruz lakin, Instagram hesap çalma süreci için şu adımları takip edebilirsiniz;

Instagram hesabı çalmak için deneyebileceğiniz birinci usul toplumsal hack ismi verilen bir yoldur. Burada teknik bilgilerden değil hesap sahibine ilişkin bilgilerden faydalanılır. Gaye, hesap sahibine ilişkin mümkün olduğunca çok fazla şey öğrenerek o bu bilgilerden faydalanmaktır.

  • Adım 1: Ele geçirmek istediğiniz Instagram hesabını belirleyin.
  • Adım 2: Kelam konusu hesaba dair bildiklerinizi değerlendirin. Doğum tarihi ve telefon numarası üzere bilgiler, sizin giriş yapmanızı sağlayabilir.
  • Adım 3: Elinizdeki ferdî bilgileri şifre kestirimi için kullanın ve gerçek kombinasyonu bulun.
  • Adım 4: Hesabınızı geri aldıktan sonra şifre ve kayıtlı telefon numarası üzere bilgileri değiştirin.
  • Adım 5: Instagram hesap çalma süreci böylece tamamlanmış olacak.

Uygulayabileceğiniz öteki hesap çalma tekniği ise teknik bilgiler içeriyor ve üstte da belirttiğimiz üzere bu hususta yardımcı olmamız mümkün değil. Lakin gerçek eğitimi alarak ya da hali hazırda bu donanıma sahip birinden faydalanarak Instagram hesabı çalmak konusunda yardım alabilirsiniz.

Instagram hesap çalma için kullanılan usullerden biri de halk ortasında olta atmak denilen bir kandırma yolu. İlgili altyapıya sahipseniz bir çekiliş, armağan ya da özel bir indirimi mazeret ederek düzmece bir site oluşturabilirsiniz.

Daha sonrasında bunu geri almak istediğiniz Instagram hesabının sahibine atarak mevcut şifresi ile giriş yapmasını sağlarsınız. Böylece kelam konusu Instagram hesabının şifresini ele geçirerek giriş yapabilirsiniz. Yeniden de bu türlü sistemlere gereksinim duymamak için görüntümüzü izleyerek hesabınızı daha inançlı hale getirebilirsiniz.

Pekala siz bu mevzu hakkında neler düşünüyorsunuz? Instagram hesap çalma için başvurduğunuz bir yol var mı? Görüşlerinizi yorumlar kısmında ya da SDN Forum‘da bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Shiftdelete

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.