WhatsApp’ın Yeni Emojileri Beta Kullanıcılarına Açıldı

Geçtiğimiz günlerde WhatsApp’a önümüzdeki günlerde gelmesi beklenen ve platformu bir adım daha Telegram olmaya yaklaştıracak özelliklerden bahsetmiştik. Evrak paylaşım sonu, emojilerle reaksiyon verme ve anketlerle birlikte yeni bir güncelleme daha gündeme geldi.

Android işletim sistemine sahip bir telefonunuz varsa, WhatsApp’la ilgili en hudut olduğunuz şeylerden biri iOS telefonlara gelen yeni emojilere ulaşamıyor olmanız olabilr. Günümüzün en çok kullanılan iletileşme uygulamarından biri olan WhatsApp, nihayet Android kullanıcılarının da yüzünü güldürecek emojileri beta kullanıcılarının beğenisine sundu.

WhatsApp’ın yeni emoji seti Android telefonlara geliyor!

WhatsApp’ın bir mühlet evvel iOS kullanıcıları için çok çeşitli emojilere yer verilen Unicode emoji setini kullanıma açmış ve Android kullanıcılarının kalbini kırmıştı. WhatsApp’tan Android kullanıcılarını sevindirecek o haber nihayet geldi. Üstte yer alan ekran imajında görmüş olduğunuz tüm emojiler, WhatsApp’ın ilerleyen günlerde gelecek olan güncellemesiyle birlikte tüm Android kullanıcılarının erişimine açılacak.

Şimdilik bu emoji seti Andorid işletim sistemi kullanan WhatsApp beta kullanıcıları için mevcut ve yalnızca beta kullanıcıları kendi ortalarında bu emojileri gönderebiliyor. Şayet bir beta kullanıcıysanız bu emojileri 2.22.8.8 beta güncellemesini yapmayan bir arkadaşınızla paylaşamıyorsunuz. WhatsApp, ilerleyen günlerde bu emoji setini herkesin kullanıma açmaya hazırlanıyor. Siz de tüm bu hazırlıklar sürerken, bu çılgın emojiler için gözünüzü dört açmayı ve WhatsApp uygulamanıza gelen güncellemeleri takip etmeyi unutmayın.

Kaynak: Webtekno

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.