YouTube Vanced alternatifi olacak 6 uygulama!

Reklamsız görüntü izleme ve art planda görüntü oynatma üzere YouTube Premium özelliklerini fiyatsız bir formda kullanıcılara sunmasıyla ün yapan uygulama YouTube Vanced, kısa mühlet kullanımdan kaldırıldı. Her ne kadar uygulama mevcut kullanıcılara hala açık olsa da Google‘ın radarına girdi.

Son olarak Google Play Protect, hala YouTube Vanced kullanan şahıslara bir bildirim yollayarak uygulamayı silmeleri konusunda uyardı. Gelen bilgiler yakın vakitte YouTube‘un API’sinde bir değişiklik yaparak Vanced’i büsbütün engelleyeceğini gösterdi. Pekala YouTube Vanced alternatifi uygulamalar neler?

YouTube Vanced alternatifi uygulamalar

Her ne kadar Google gözünü tek bir uygulamaya dikse de aslında YouTube Vanced, pek çok alternatife sahip. Bunlardan kimileri ise en az onun kadar tanınan. İşte hiçbir fiyat ödemeden (1 tanesi hariç) reklamsız YouTube görüntüleri izlemek için kullanabileceğiniz en düzgün YouTube Vanced alternatifi uygulamalar.

Editörün notu: Listedeki uygulamaların birçok YouTube’un telif haklarını ihlal etmektedir. Birebir vakitte korsan izleyerek içerik üreticilerin yepyeni işlerine ziyan vermektedir.

YouTube Premium

Youtube Vanced alternatifi uygulamalar listemizin bir numarası olağan ki de içeriklerin özgün platformu YouTube. Tıpkı vakitte kelam konusu içerikleri yasal olarak reklamsız izlemenin de tek yolu buradan geçiyor.

Aylık ve yıllık ödeme imkanı sunan uygulama, birebir vakitte öğrencilere de çeşitli indirimler sunuyor. Bu nedenle birinci olarak buraya bakmanızı ve daima kapanabilecek riskli uygulamalardan uzak durmanızı tavsiye ederiz. Yeniden de ziyanlı olabilecek olsa da parasız alternatifler mevcut.

Uygulama Artıları Eksileri
NewPipe Reklamsız – Art planda oynatma Google hesabı ile giriş yapılamıyor
SkyTube Reklamsız – Art planda oynatma Google hesabı ile giriş yapılamıyor
LibreTube Reklamsız – Art planda oynatma Google hesabı ile giriş yapılamıyor – Beta basamağında
uYouPlus Reklamsız – Art planda oynatma – iOS takviyesi – Google hesabı ile giriş Yükleme meseleleri ve uygulama kusurları
uBlock Origin Extension Reklamsız – Art planda oynatma – Google hesabı ile giriş – PC uyumlu web tabanlı olduğu için görüntü indirme üzere uygulama özelliklerine sahip değil.

Pekala siz bu mevzu hakkında neler düşünüyorsunuz? YouTube Vanced alternatifi uygulama sizce hangisi? Görüşlerinizi yorumlar kısmında ya da SDN Forum’da bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Shiftdelete

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.