Google Türkiye Hesabı Twitter’a Katıldı

Tüm dünyanın olduğu üzere ülkemizin de en çok tercih edilen arama motoru Google, bugün hepimize hoş bir sürpriz yaparak ‘Google Türkiye’ ismiyle bir Twitter hesabı açtı. Paylaştığı bir görüntüyle Türkiye’ye selam veren Google, hepimizi gülümsetmeyi başardı.

Paylaşımında arama motorunda ülkemizden en fazla aranan şeylere yer vererek tanınan görüntülere yer veren Google, çok sayıda kullancının “Hoş geldin” iletisiyle karşılandı.

Tweet diyarında bir Google Türkiye belirdi

Sevilen arama motorunun Twitter’a Google Türkiye hesabıyla katıldığını duyurduğu paylaşımı çok sayıda beğeni aldı.“Selamlar Twitter insanları, ne arıyoruz?” iletisiyle yayınladığı görüntünün akabinde çok sayıda kullanıcı ‘en çok aradıkları’ şeyleri eğlenceli paylaşımlarla anlattı.

Google Türkiye’nin paylaşımının akabinde çok sayıda kullanıcı üzere biz de ona “En uygun güzel geldin mesajları” paylaşımımızla güzel dileklerimizi ilettik. Sizlerden de birbirinden eğlenceli bildiriler geldi. Artık gelin, Google Türkiye’nin Twitter’a girişini kutladığı paylaşımına ve akabinde gelen reaksiyonlara birlikte bakalım.

Beğenilen geldin Google Türkiye!

Google Türkiye’ye gelen sizlerden gelen bildiriler ve yansılar:

Kaynak: Webtekno

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.