Milletvekilinin Sucuk Yorumuna Sosyal Medya Tepkileri

Ramazan ayının gelmesiyle olağan ki artık klasikleşmiş bir olay olan ‘ünlülerin yahut siyasalların öğrenci meskenlerine gidip sahur yahut iftar yemesi’ serüvenleri başladı. Şimdiye kadar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İBB Belediye Lideri Ekrem İmamoğlu’nun öğrencilerle öğrenci konutunda buluşup iftar açtığı manzaralar toplumsal medyada paylaşılmıştı.

AKP Küme Başkanvekili ve Milletvekili Becerikli Ünal, bu furyaya son katılan siyasetçilerden biri oldu ve yaptığı açıklamalarla toplumsal medyada bayağı bir gündem oldu. Gelin evvel Becerikli Ünal’ın öğrenci konutu ziyareti sırasında sarf ettiği kelamlara daha sonra toplumsal medyadan açıklamalara gelen reaksiyonlara göz atalım.

‘Menemenin içine sucuk koymuşlar, az evvel şikâyet etmiyor muydu bunlar?’

AKP’li Küme Başkanvekili ve Milletvekili Yetenekli Ünal, öğrenci meskenine yaptığı ziyaretin akabinde yediği yemekteki gereçler ile ilgili konuştu. Öğrencilerin kendisine iktisadın dertlerinden bahsetmesinin akabinde yapılan menemende sucuk gören Yetenekli Ünal, ‘Menemene sucuk katmışlar, az evvel şikâyet etmiyor muydu bunlar?’ diyerek toplumsal medyada büyük reaksiyon topladı.

Yetenekli Ünal’ın sucuk yorumuna toplumsal medyadan gelen yansılar:

Kaynak: Webtekno

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.